Series
Ratings
151
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 5.0
JumongRated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 1.5
Autumn in My HeartRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Someone You Might KnowRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Fated to Love YouRated ★ 4.0
Man from the EquatorRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 3.0