Titles you rated
GoblinRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 0.5
Another Miss OhRated ★ 5.0
Bring It On, GhostRated ★ 2.5- Kimchi Cheese SmileRated ★ 3.0
- You Are My DestinyRated ★ 3.0

DoctorsRated ★ 5.0
You Are All SurroundedRated ★ 3.5
Let's EatRated ★ 3.5
What Happens to My Family?Rated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Big ThingRated ★ 3.0