Titles you rated
- Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
- Alchemy of SoulsRated ★ 3.0
- Good or Bad Dong JaeRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 3.0- Arcane Season 1Rated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0- Queen of TearsRated ★ 4.0
- The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.5
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0