Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.0- Omniscient ReaderRated ★ 2.0
- The People UpstairsRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0- Coup de ChanceRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0- MaterialistsRated ★ 4.0
- LobbyRated ★ 3.5
The Unbearable Weight of Massive TalentRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 4.5- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 3.5
FlowRated ★ 3.5- Yadang: The SnitchRated ★ 4.0

Because I Hate KoreaRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Venom: The Last DanceRated ★ 1.5- Bogota: City of the LostRated ★ 1.5