Series
Ratings
167- Steel Troops Season 1Rated ★ 4.0
- Love NaggersRated ★ 4.5

The World of the MarriedRated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 5.0
Voice season1Rated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 3.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.0
Sailor Moon SRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 5.0
Drinking SoloRated ★ 4.0
Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
One More Happy EndingRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 2.0
Another Miss OhRated ★ 4.0