Series
Ratings
299
VIPRated ★ 3.0
The Accidental CoupleRated ★ 3.5
20th Century Boy and GirlRated ★ 3.0
Missing NineRated ★ 2.0
Take Care of Us, CaptainRated ★ 2.0
Borg MomRated ★ 2.5
Mystic Pop-up BarRated ★ 3.5
Are You Human?Rated ★ 2.5
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
BloodRated ★ 1.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.5
Three Daddies with One MommyRated ★ 3.0
Golden BrideRated ★ 3.0
The UndateablesRated ★ 2.0
Me too, Flower!Rated ★ 3.5
The Good WitchRated ★ 2.5
The Last Scandal of My LifeRated ★ 3.5- Hello DraculaRated ★ 3.5

Miss RipleyRated ★ 2.5