Series
Ratings
54- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.5- Narco-SaintsRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
GintamaRated ★ 4.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 3.5
BakemonogatariRated ★ 4.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.5
The Slime Diaries: That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.5
ClaymoreRated ★ 3.5
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0- 데스노트Rated ★ 4.5
- Juvenile JusticeRated ★ 4.0