Series
Ratings
427
Beethoven VirusRated ★ 2.5- Virgin RiverRated ★ 3.0
Virgin RiverRated ★ 3.5
Dragon Ball ZRated ★ 3.5
Dragon Ball ZRated ★ 3.5
Dragon Ball ZRated ★ 3.5
Dragon BallRated ★ 3.5- MaidRated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.5- Uncle SamshikRated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 2.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5- LoveRated ★ 3.0
- LoveRated ★ 3.0
LoveRated ★ 3.0- The Crown Season 5Rated ★ 3.5
- Beef Season 1Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5