Series
Ratings
53- Emily in Paris Season 5Rated ★ 4.0
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
- Mask GirlRated ★ 3.5
- D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Our BluesRated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 5.0- Generation KillRated ★ 5.0
The PacificRated ★ 5.0
True DetectiveRated ★ 5.0
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0- Greatest Events of WWII in ColourRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0