Series
Ratings
29
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 2.0
Assassination ClassroomRated ★ 2.0
Fabulous BoysRated ★ 1.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 8Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 7Rated ★ 4.0
The Walking DeadRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0- Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.0
Miss KoreaRated ★ 3.0