Movies
Ratings
73
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 5.0
HerRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 4.5
I, RobotRated ★ 4.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
Memoirs of a GeishaRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 5.0