Series
Ratings
51
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 2.5
Save MeRated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 3.5- Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 2.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Bad GuyRated ★ 3.5- Blue TowerRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
The X-FilesRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0- Witch HuntRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
Emperor Wang GunRated ★ 4.0- Justice PaoRated ★ 4.5
- Why Can't We Stop ThemRated ★ 3.5

Stairway to HeavenRated ★ 3.0