Titles you rated
GoblinRated ★ 4.5
The CravingsRated ★ 3.5- The Outstanding WomanRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
Air CityRated ★ 3.0
SnowmanRated ★ 4.0
Waiting for LoveRated ★ 3.0- Three FriendsRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0- HotelierRated ★ 3.5
- Over the RainbowRated ★ 3.0
LoversRated ★ 5.0