Series
Ratings
115
TarotRated ★ 2.5- Wreck CarRated ★ 2.5
- Low LifeRated ★ 3.0
- TriggerRated ★ 3.0

King of DesertRated ★ 3.0- IronheartRated ★ 2.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
- Mercy for NoneRated ★ 3.0
- KarmaRated ★ 3.0
- NewtopiaRated ★ 3.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
- The TyrantRated ★ 3.0
- The 8 ShowRated ★ 3.0
- A Killer ParadoxRated ★ 3.0
- Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
- Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0
- Yakamoz S-245Rated ★ 3.5
LIFERated ★ 3.5- The BequeathedRated ★ 3.0
- BlackoutRated ★ 3.0