Titles you rated

Architecture 101Rated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
InsidiousRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.0
Take OffRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
Hot Young BloodsRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.5
71: Into the FireRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 2.5
Monsters UniversityRated ★ 5.0