Movies
Ratings
1520
Triangle of SadnessRated ★ 3.0
Tale of TalesRated ★ 3.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.5
Midsommar Director's CutRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 4.0
SlitherRated ★ 3.5
SwallowRated ★ 3.5
The Green KnightRated ★ 3.5
Quo VadisRated ★ 3.5
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 3.5
DetachmentRated ★ 5.0- Mr. NobodyRated ★ 5.0
- Holy PunchRated ★ 3.0
Amazon Bow MasterRated ★ 2.5- I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Secret(working title)Rated ★ 3.5- Hijack 1971Rated ★ 3.5
Black Butler: Book of the AtlanticRated ★ 3.5
Escape Room: Tournament of ChampionsRated ★ 4.0
One PIece Episode of Sabo: The Three Brothers' Bond - The Miraculous ReunionRated ★ 5.0