Titles you rated
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
The Night OwlRated ★ 3.5
Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.5
MissingRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 5.0- WhiplashRated ★ 5.0
Nothing SeriousRated ★ 4.5- UnlockedRated ★ 4.5

John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 5.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.0
HuntRated ★ 4.0