Movies
Ratings
226
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.0
NoahRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 1.0
Bleak NightRated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.0
Transporter 2Rated ★ 3.0
Rough CutRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 3.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 1.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
Knight and DayRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 3.0