Series
Ratings
65
QuizRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Graceful FamilyRated ★ 3.0
High SocietyRated ★ 0.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 2.0
Yong PalRated ★ 1.0
Oh My VenusRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 2.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 2.5
Doctor WhoRated ★ 1.5
Doctor WhoRated ★ 3.0
Doctor Who: The Next DoctorRated ★ 2.0- Doctor WhoRated ★ 3.0
- Doctor WhoRated ★ 3.0
Doctor WhoRated ★ 3.0
Doctor WhoRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
The MentalistRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 3.0