Series
Ratings
21
Stranger Season 2Rated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.0
Something in the RainRated ★ 3.5
Super FamilyRated ★ 5.0
Law SchoolRated ★ 4.5- Crash Course in RomanceRated ★ 4.0
- Agents of MysteryRated ★ 5.0
- Love ScoutRated ★ 3.5
- The Interest of LoveRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 4.5- Study GroupRated ★ 3.5
Good PartnerRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 4.0- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0