Series
Ratings
91- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.5
Alone in LoveRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
Fashion 70'sRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.0
First Wives' ClubRated ★ 3.5- KAIST Season 1Rated ★ 3.5
HERORated ★ 5.0
The PacificRated ★ 5.0
Attic CatRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5