Series
Ratings
118
The GuestRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 2.5- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.0
- Dugeundugeun ChangeRated ★ 3.0

The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 3.0- Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 3.0
NonstopRated ★ 4.0- The Sound of Your HeartRated ★ 3.5
- Fairy CommiRated ★ 4.5
New NonstopRated ★ 4.5
Liar GameRated ★ 3.5- Witch HuntRated ★ 3.0
Sharp1Rated ★ 4.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5
JumongRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0