Series
Ratings
82
Bocchi the Rock!Rated ★ 5.0
GintamaRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 5.0
Today's Menu for the Emiya FamilyRated ★ 4.0
Fate/stay nightRated ★ 5.0- 슈퍼갤즈Rated ★ 4.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.5- 데스노트Rated ★ 3.5
- 데스노트Rated ★ 5.0
Naruto ShippūdenRated ★ 5.0- Naruto Shippūden Season 9Rated ★ 5.0
Naruto ShippūdenRated ★ 5.0- Naruto Shippūden Season 8Rated ★ 5.0
Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
Naruto ShippūdenRated ★ 5.0- 나루토 4기Rated ★ 5.0