Series
Ratings
78
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5- Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
- KarmaRated ★ 3.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5

Damn Good CompanyRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.5- Mask GirlRated ★ 2.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.0
Oshi no KoRated ★ 2.0- Narco-SaintsRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Beyond EvilRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5
StrangerRated ★ 2.5
Toy Soldiers 2Rated ★ 4.0