Titles you rated
- The Life of ChuckRated ★ 3.5

The Girl with the NeedleRated ★ 4.0
The Passengers of the NightRated ★ 3.0- Continental ’25Rated ★ 3.5
- Sound of FallingRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0- DyingRated ★ 4.0
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 4.0- The Price of GoodbyeRated ★ 3.0
- The Running ManRated ★ 2.5
The Color of PomegranatesRated ★ 2.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 2.0- The People UpstairsRated ★ 3.5
Five Nights at Freddy's 2Rated ★ 2.0- The InformantRated ★ 1.5
Zootopia 2Rated ★ 2.5
JUJUTSU KAISEN: Execution -Shibuya Incident x The Culling Game Begins-Rated ★ 3.0
GattacaRated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 4.0- Good NewsRated ★ 4.0