Titles you rated
- Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
Serial Experiments LainRated ★ 4.5
Severance Season 2Rated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 3.5- The White Lotus Season 3Rated ★ 2.5
- The Pitt Season 1Rated ★ 4.5
- The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0- KakuseiRated ★ 3.0
- 데스노트Rated ★ 4.0
- 데스노트Rated ★ 4.5
Conan, the Boy in FutureRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0- The Bear Season 4Rated ★ 4.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
- You Season 5Rated ★ 4.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
EuphoriaRated ★ 4.0
Paranoia AgentRated ★ 4.0