Titles you rated
- 천하제빵Rated ★ 0.5
- Café MinamdangRated ★ 0.5
- Ready or Not: TexasRated ★ 0.5
- To My Beloved ThiefRated ★ 4.0
- The Art of SarahRated ★ 4.0
The Worst of EvilRated ★ 4.0- Emily in Paris Season 5Rated ★ 2.5
- Taxi Driver Season 3Rated ★ 4.0
- Taxi Driver 2Rated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.0- One the WomanRated ★ 3.5

100 Days My PrinceRated ★ 2.5- No Next LifeRated ★ 3.5
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.0
Bros On FootRated ★ 5.0- Genie, Make a WishRated ★ 1.5
- Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
- Mad for Each OtherRated ★ 4.0
- Beyond the BarRated ★ 1.5
Suspicious PartnerRated ★ 1.0