Titles you rated
Kaiju No. 8Rated ★ 1.0- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 2.0
Solo LevelingRated ★ 4.5- Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
- 직장인들Rated ★ 5.0
Gurren LagannRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 0.5
Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 0.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 0.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 0.5
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 1.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 1.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 1.0- Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.5
- Sweet and Sour ChickenRated ★ 2.0
Kill la KillRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 2.0
OverlordRated ★ 3.0