Series
Ratings
60
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 5.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 0.5
Invisible ManRated ★ 5.0
I am Your TeacherRated ★ 2.5
Empress MyeongseongRated ★ 4.0
East of EdenRated ★ 2.5
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
H.I.TRated ★ 3.0
Emperor Wang GunRated ★ 2.5- Blue TowerRated ★ 4.0
DamoRated ★ 4.0
Nine Tailed FoxRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 2.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 3.5
Queen of HousewivesRated ★ 3.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 4.0