Series
Ratings
126
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 4.5
DearestRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0- TriggerRated ★ 3.0
Soul EaterRated ★ 4.0
Lovely ComplexRated ★ 4.5
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0
Avengers Social ClubRated ★ 4.0
MononokeRated ★ 4.5
Talentless NanaRated ★ 2.5
Great PretenderRated ★ 3.5
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
NavilleraRated ★ 3.5
Hunter X HunterRated ★ 5.0- Street Girls FighterRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0- Bloody Game Season 2Rated ★ 3.5
Bloody Game Season 1Rated ★ 4.5