Series
Ratings
58- First LoveRated ★ 3.0
- KarmaRated ★ 4.0
- The 8 ShowRated ★ 2.0
- Love in the Big CityRated ★ 3.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
- The FrogRated ★ 3.0
- The Interest of LoveRated ★ 5.0
- A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
It's NightRated ★ 0.5- Twinkling WatermelonRated ★ 3.0

Be MelodramaticRated ★ 5.0
Some Day or One DayRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0- All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
- Arcane Season 1Rated ★ 3.0
- The Silent SeaRated ★ 2.0
ChernobylRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Money Heist Season 5Rated ★ 3.0