Titles you rated
KOKUHORated ★ 4.5- The World of LoveRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0- No Other ChoiceRated ★ 4.0
- KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
MovingRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
SinnersRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 3.5
AntiqueRated ★ 5.0- I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 3.5