Titles you rated
Resurrection: Ertugrula Season 4Rated ★ 2.0- Resurrection: Ertugrula Season 5Rated ★ 2.0
AtypicalRated ★ 2.0
AtypicalRated ★ 2.0- Terrace House: Aloha StateRated ★ 2.0
- Skam Season 1Rated ★ 2.0
- Love VillageRated ★ 2.0
- Love is Blind JapanRated ★ 2.0
Resurrection: Ertugrula Season 3Rated ★ 2.0- Terrace House: Aloha StateRated ★ 2.0
Terrace House: Aloha StateRated ★ 2.0
Resurrection: Ertugrula Season 2Rated ★ 2.0
AtypicalRated ★ 2.0- The White Lotus Season 1Rated ★ 2.0
Tiny Pretty ThingsRated ★ 2.0
Terrace House: Aloha StateRated ★ 2.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 2.5
Muchuu sa, Kimi niRated ★ 2.0- Terrace House: Boys & Girls in the City Part 2Rated ★ 2.0
- True Detective: Night CountryRated ★ 2.0