Titles you rated
- 저스트 메이크업Rated ★ 3.5
- Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Severance Season 2Rated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 5.0- SirensRated ★ 3.0
Dark MatterRated ★ 2.0- She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 3.5
She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 4.0- The Bear Season 1Rated ★ 4.0
The StudioRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 3.0- The PittRated ★ 4.0
- La PalmaRated ★ 3.0
- 3 Body ProblemRated ★ 3.0
- Fool Me OnceRated ★ 2.5
- BodiesRated ★ 4.0
- Poker FaceRated ★ 4.5
- Mask GirlRated ★ 2.0
- Project Runway Season 18Rated ★ 3.0
- Siren: Survive the IslandRated ★ 3.5