Titles you rated
- Genie, Make a WishRated ★ 3.0
- The Glory Part 2Rated ★ 4.5
- The Glory Part 1Rated ★ 4.5

Temperature of LoveRated ★ 1.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5
49 DaysRated ★ 3.5
Can We Get Married?Rated ★ 1.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 2.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 3.0
High KickRated ★ 3.5
Secret LoveRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 3.5