Titles you rated
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
High KickRated ★ 3.0- The Glory Part 2Rated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 2.5- Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 3.0
- How Do You Play?Rated ★ 3.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 4.5