Titles you rated
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0- Although I Am Not a HeroRated ★ 5.0
- Crash Course in RomanceRated ★ 3.0

Be MelodramaticRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
Can We Get Married?Rated ★ 4.0
Community Season 2Rated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 2.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Lovers in PragueRated ★ 2.0
LoversRated ★ 2.0