Titles you rated
- The Last of Us Season 2Rated ★ 3.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0- Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
- KarmaRated ★ 3.5
- Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
- The 8 ShowRated ★ 2.5
- 3 Body ProblemRated ★ 3.5
- A Killer ParadoxRated ★ 2.5
MovingRated ★ 4.0- Mask GirlRated ★ 3.0
- D.P. Season 2Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 3.5- Siren: Survive the IslandRated ★ 4.0
- The Glory Part 2Rated ★ 3.0
- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
- Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
- Narco-SaintsRated ★ 3.5
Some Day or One DayRated ★ 4.0