Series
Ratings
148
Cinderella ManRated ★ 3.0
My Precious ChildRated ★ 3.0
My Lover, Madame ButterflyRated ★ 3.5
Strike LoveRated ★ 4.0
SandglassRated ★ 4.0- You Are My DestinyRated ★ 4.0
Three BrothersRated ★ 4.5- Roller coaster 3Rated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.0
TazzaRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.0- Doctor WhoRated ★ 4.0
- The LoverRated ★ 1.5
- Doctor WhoRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.0
Take Care of Us, CaptainRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.0
Precious FamilyRated ★ 4.0