Titles you rated
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 5.0
HellsingRated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 5.0
Initial D EXTRA STAGE 2Rated ★ 3.5
Initial D: Final StageRated ★ 5.0
Initial D: Fifth StageRated ★ 5.0
Initial D: Fourth StageRated ★ 5.0- 頭文字D: Third StageRated ★ 5.0
Initial D: Second StageRated ★ 5.0
Initial D: First StageRated ★ 5.0
MisfitsRated ★ 4.0- 다큐프라임 - 자본주의Rated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0