Series
Ratings
323- My Lovely LiarRated ★ 3.5
- Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
- Dear XRated ★ 4.0
- Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.5
99.9 Criminal LawyerRated ★ 5.0- Taxi Driver 2Rated ★ 3.5

Taxi DriverRated ★ 5.0- Love ScoutRated ★ 3.0
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
- Zombieverse Season 2Rated ★ 3.0
AmachanRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
Jeon Woo ChiRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0- Lovely RunnerRated ★ 1.0
- The FrogRated ★ 3.0
- Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.5
MovingRated ★ 5.0