Titles you rated
- Omniscient ReaderRated ★ 2.0
She's Out of My LeagueRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.0
Rebel in the RyeRated ★ 3.0
100 Yen LoveRated ★ 3.5- Stars in the Ordinary UniverseRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Blue StreakRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 2.5- I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Perfect NumberRated ★ 2.5
DerangedRated ★ 2.0
Midnight RunnersRated ★ 1.0- The rain comes soonRated ★ 2.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 2.5
MonsterRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
HopelessRated ★ 3.5