Titles you rated
- The Future Diary Season 1Rated ★ 4.5
Stranger Season 2Rated ★ 2.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
ERASEDRated ★ 2.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 3.5
Made In AbyssRated ★ 2.5
The Promised NeverlandRated ★ 3.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 2.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 1.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0