Series
Ratings
388
Stranger ThingsRated ★ 3.0- The Price of ConfessionRated ★ 3.0
- The Beast in MeRated ★ 3.0
- Grey's AnatomyRated ★ 4.0
- The Hunting WivesRated ★ 3.5
- WaywardRated ★ 3.0
- You and Everything ElseRated ★ 3.5
- Ginny & Georgia Season 2Rated ★ 3.0
- AemaRated ★ 3.5
The Haunting of Bly ManorRated ★ 3.0- 나만 없어, KARARated ★ 4.0
- Unknown SeoulRated ★ 3.5
- TeletubbiesRated ★ 3.5
- Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
The L WordRated ★ 3.0- SirensRated ★ 2.0
- Hacks Season 4Rated ★ 4.5
The StudioRated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 2.5- When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0