Series
Ratings
20
Shopaholic LouisRated ★ 3.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
The Good WifeRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.5
Oh My VenusRated ★ 3.0
War of MoneyRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 2.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
SignalRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5