Series
Ratings
123- Nobody Wants This Season 2Rated ★ 5.0
- Nobody Wants This Season 1Rated ★ 4.0
- Upload Season 4Rated ★ 4.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Love You to DeathRated ★ 3.5- Transplant Season 4Rated ★ 4.0
- The Umbrella Academy Season 4Rated ★ 2.0
Trying Season 4Rated ★ 2.5
Dark Matter Season 1Rated ★ 5.0
Behind Her EyesRated ★ 4.5
CitadelRated ★ 4.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.5- Upload Season 3Rated ★ 4.5
- VortexRated ★ 3.0
- IrreverentRated ★ 5.0
Schmigadoon! Season 1Rated ★ 3.5- Transplant Season 3Rated ★ 4.0
- Up HereRated ★ 2.5
- KindredRated ★ 5.0