Titles you rated
Panty & Stocking with GarterbeltRated ★ 4.0
Hell GirlRated ★ 3.0
Wolf Girl & Black PrinceRated ★ 4.0- Yakuza Fiancé: Raise wa Tanin ga IiRated ★ 2.0
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 3.5
Blue Spring RideRated ★ 3.5
My Little MonsterRated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 3.5
HorimiyaRated ★ 4.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 4.0
Play It Cool, GuysRated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 4.5
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 4.5
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 4.5
MononokeRated ★ 4.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.0
Kemono JihenRated ★ 3.5
Skip and LoaferRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.5