Titles you rated
- Andor Season 2Rated ★ 4.5
- Blue Eye SamuraiRated ★ 4.0
- Baby ReindeerRated ★ 4.5
- Star Wars: Skeleton CrewRated ★ 3.0
Severance Season 1Rated ★ 4.5- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
- Arcane Season 2Rated ★ 4.5
- Solar Opposites Season 4Rated ★ 3.5
FleabagRated ★ 5.0
FleabagRated ★ 4.5- Fallout Season 1Rated ★ 3.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.5- The PatientRated ★ 3.5
Our Flag Means Death Season 1Rated ★ 3.5- Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
- The Mandalorian Season 3Rated ★ 3.5
True DetectiveRated ★ 5.0- Beef Season 1Rated ★ 4.5
- Frank of IrelandRated ★ 2.0
- Obi-Wan KenobiRated ★ 3.0