Series
Ratings
25
High KickRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 2.5
Hwang Jin YiRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.0- Gimsaengminui YeongsujeungRated ★ 3.5
- Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.0
- There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 3.5
- Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Men on a MissionRated ★ 3.0- Abnormal SummitRated ★ 4.0
Women of the SunRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
Descendants of the SunRated ★ 2.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0