Titles you rated
The Expendables 2Rated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.5
Gangnam BluesRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.5- Marrying the Mafia 5: Return of the FamilyRated ★ 4.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 4.5
RedRated ★ 5.0
SaltRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Late AutumnRated ★ 2.5